REPs — є найбільшим незалежним міжнародним реєстром в індустрії фітнесу в світі, що визначає та контролює кваліфікацію і досвід інструкторів з фітнесу.

REPs був розроблений для захисту громадськості від інструкторів, які не мають відповідної кваліфікації та знань, але які проводять тренування з клієнтами, і можуть нанести шкоду їх життю та здоров’ю. Тому для забезпечення впевненості як клієнтів клубів так і роботодавців у відповідній кваліфікації інструкторів, їх компетенції та  знань, було організовано незалежний центр акредитації REPs.

REPs забезпечує систему регулювання для більш ніж 25 тис  інструкторів по всьому світу, щоб забезпечити їх відповідність погодженим галузевим міжнародним стандартам.

REPs має надійну структуру безперервного професійного розвитку (CPD), щоб забезпечити постійне інформування учасників галузі про кваліфіковане навчання та мотивацію для проходження тренінгів від перевірених акредитованих навчальних центрів. Також проводить перевірку та консультування навчальних тренінгових центрів (надалі Провайдерів) та видає дипломи про відповідність навчальних програм міжнародними стандартам.

REPs можна назвати своєрідним стандартом якості у галузі фітнесу, як для тренерів, що пройшли сертифікацію, так і для Провайдерів, які проводять навчання інструкторів. Для тренерів наявність диплому REPs буде підвищувати його рівень на ринку праці, а для Провайдерів, що входять в концорціум REPs- піднімить статус школи та збільшить відвідуваність тренінгів.